سر ازدواج سرگرمی میلادی مهماندار

سر: ازدواج سرگرمی میلادی مهماندار مهمانداران سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نه حرف تن‌زاده را قبول دارم نه چک او را/ ادعای مالک کلوب سپیدرود علی رغم نامه‌اش است ، علی کریمی

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت در تصویر العمل به صحبت‌های مالک این کلوب گفت: نه حرف تن‌زاده را قبول دارم و نه چک او را.

نه حرف تن‌زاده را قبول دارم نه چک او را/ ادعای مالک کلوب سپیدرود علی رغم نامه‌اش است ، علی کریمی

علی کریمی: نه حرف تن زاده را قبول دارم نه چک او را/ ادعای مالک کلوب سپیدرود علی رغم نامه اش است

عبارات مهم : علی کریمی

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت در تصویر العمل به صحبت های مالک این کلوب گفت: نه حرف تن زاده را قبول دارم و نه چک او را.

علی کریمی در گفت و گو با تسنیم، راجع به صحبت های جواد تن زاده مالک کلوب سپیدرود مبنی بر اینکه کریمی امروز (دوشنبه) اصلاً به این کلوب مراجعه نکرده هست، اظهار داشت: طبق نامه ای که تن زاده به من داده بود، از من درخواست کرد تا درخواست تسویه حسابم را به صورت کتبی به کلوب اعلام کنم و من هم همین کار را انجام دادم.

نه حرف تن‌زاده را قبول دارم نه چک او را/ ادعای مالک کلوب سپیدرود علی رغم نامه‌اش است ، علی کریمی

وی ادامه داد: بر اساس نامه ای که کلوب سپیدرود به من داد، امروز در رشت بودم و ساعت ۱۱:۱۴ با جواد تن زاده تماس گرفتم ولی او جواب من را نداد. بعد از آن در ساعت ۱۲:۴۵ ایشان به من پیامک داد که اعضای کلوب تا ساعت ۱۲ در دفتر این کلوب حضور دارند، یعنی او ۴۵ دقیقه بعد از تعطیلی دفتر کلوب به من این پیامک را داده است.

سرمربی فصل گذشته سپیدرود در ادامه با اشاره به نامه ای که کلوب سپیدرود در اختیار او قرار داده هست، گفت: با توجه به این نامه، چطور تن زاده علی رغم نامه خودش، ادعا می کند که برگه تسویه حساب و چک از یک هفته پیش آماده بوده است؟ اصلاً آیا به من گفته اند که درخواست خود را به صورت کتبی به کلوب بدهم و نتیجه را متعاقباً اعلام می کنند. به نظر من هواداران خودشان عالی ترین قضاوت کننده است و این چیزها را متوجه می شوند. ضمن اینکه من جهت تسویه حساب با سپیدرود فقط چک بانکی یا پول نقد دریافت می کنم، آیا که نه حرف تن زاده را قبول دارم نه چک او را.

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت در تصویر العمل به صحبت‌های مالک این کلوب گفت: نه حرف تن‌زاده را قبول دارم و نه چک او را.

پس از این اتفاقات با فرهاد خراسانی وکیل و سخنگوی کلوب تماس گرفته شد ولی وی حاضر به انجام مصاحبه نشد.

واژه های کلیدی: علی کریمی | تسویه حساب | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz