سر ازدواج سرگرمی میلادی مهماندار

سر: ازدواج سرگرمی میلادی مهماندار مهمانداران سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث خداحافظ،ما رفتیم / خبر تلگرامی دو زن آرایشگر قبل ازمرگ

عصر جمعه اعضای خانواده دوزن جوان به‌نام‌های «مریم» و «فریبا» پیامی همزمان در خبر رسان تلگرام دریافت کردند. ولی پیام، به هیچ عنوان عادی نبود و خبر از اتفاقی شوم

خبر تلگرامی دو زن آرایشگر قبل ازمرگ:خداحافظ،ما رفتیم

عبارات مهم : ایران

عصر جمعه اعضای خانواده دوزن جوان به نام های «مریم» و «فریبا» پیامی همزمان در خبر رسان تلگرام دریافت کردند. ولی پیام، به هیچ عنوان عادی نبود و خبر از اتفاقی شوم داشت.

کشور عزیزمان ایران نوشت:همان موقع چند تن سراسیمه راهی آرایشگاه خانمانه مریم در شهر قدس شدند.چند نفرهم تلاش کردند به هرشکل ممکن با آنها تماس بگیرند، ولی هیچ کس پاسخگو نبود. تا اینکه آخر فردی گوشی تلفن را برداشت و از فوت خودخواسته دو زن با قرص برنج خبر داد .

سرهنگ مهدی سرپناه- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در تشریح پرونده گفت: « مأموران کلانتری شهرستان قدس-درجاده قدیم کرج- در جریان فوت دو زن 32 و 22 ساله در یکی از آرایشگاه های خانمانه این شهرستان قرار گرفتند. تحقیقات مقدماتی نشان داد آنها یک زن آرایشگر و شاگردش بوده اند که به علت نوشیدن آبمیوه حاوی قرص برنج دچار مسمومیت شده است و به وسیله امدادگران اورژانس به بیمارستان لقمان پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال داده شده است بودند.اما متأسفانه هر دونفر شامگاه جمعه جان خود را از دست دادند. کارآگاهان بعد از تحقیقات میدانی و بررسی گوشی زنان جوان دریافتند آنها پیش از هر اقدامی جهت تعدادی از اعضای خانواده هایشان در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … پیامی فرستاده و از آنها خداحافظی کرده بودند. تاکنون همه شواهد از خودخواسته بودن این اقدام هولناک حکایت داشته با این حال کارآگاهان همچنان درحال تحقیق در این باره هستند.»

خداحافظ،ما رفتیم / خبر تلگرامی دو زن آرایشگر قبل ازمرگ

پیگیری ها راجع به این پرونده نشان داد «مریم» که مادر دو پسر خردسال بود و با همسرش در شهر قدس زندگی می کرد، از چند ماه قبل آرایشگاه را اجاره کرده و به همراه دخترجوانی به نام فریبا در آنجا مشغول به کار شده است بودند.اما هنوزجزئیات بیشتری راجع به این پرونده عجیب به دست نیامده است.

عصر جمعه اعضای خانواده دوزن جوان به‌نام‌های «مریم» و «فریبا» پیامی همزمان در خبر رسان تلگرام دریافت کردند. ولی پیام، به هیچ عنوان عادی نبود و خبر از اتفاقی شوم

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | آرایشگر | آرایشگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz