سر ازدواج سرگرمی میلادی مهماندار

سر: ازدواج سرگرمی میلادی مهماندار مهمانداران سرگرمی عکس منتخب روز

بی‌خیال اتحادیه اروپا شو! / ترامپ خطاب به ماکرون

ظاهراً مدیر جمهوری آمریکا به همتای فرانسوی پیشنهاد داده به ازای رابطه تجاری بهتر با واشنگتن، به اتحادیه اروپا پشت کند. ترامپ خطاب به ماکرون: ..

ادامه مطلب

آمريکا به اعمال فشار علیه کره شمالي ادامه مي دهد / کاخ سفيد

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به فشار مضاعف علیه کره شمالی تا وقت کارها عملی پیونگ یانگ در زمینه خلع سلاح هسته ای ادامه می دهد.  ..

ادامه مطلب

عربستان املاک و دارایی‌های یک میلیاردر سعودی بازداشت شده است را به مزایده می‌گذارد

مقامات عربستان قصد دارند املاک و خودروهای یک میلیاردر بازداشت شده است را که ارزششان به میلیاردها دلار می‌رسد به مزایده بگذارند.  عربستان..

ادامه مطلب

مخالفت سنای آمریکا با طرح اصلاحات مهاجرتی دولت ترامپ

مجلس سنای آمریکا تمامی چهار طرح پیشنهادی ارائه شده است جهت پیگیری به اوضاع مهاجران جوان غیر قانونی تحت پوشش طرح حمایتی مشهور به «داکا» را رد کرد. ..

ادامه مطلب

فشار نیکی هیلی بر کنگو راجع به فوت ۲ بازرس شرکت ملل

سفیر آمریکا در شرکت ملل از وزیر خارجه کنگو خواست تا پیامی را راجع به کشته شدن دو بازرس شرکت ملل جهت مدیر جمهور کنگو ببرد و در این خبر پرسش کرده که کابیلا ..

ادامه مطلب

وجود نام رغد صدام منجر به تصویر العمل او شد ، بغداد جهت نخستین بار اسامی ۶۰ مظنون تروریستی را منتشر کرد

مقامات عراقی جهت نخستین بار اسامی ۶۰ تن از مهمترین افراد تحت تعقیب را که عضو داعش، القاعده یا حزب بعث بوده‌اند، منتشر کرد. بغداد جهت نخست..

ادامه مطلب

انتقال شاهزاده بن‌طلال به زندان مخوف «الحائر»

بارزترین شاهزاده بازداشت‌شده سعودی به اتهام فساد، که در هتل مجلل «ریتز کارلتون» در پایتخت به‌سر می‌بردند به زندان الحائر انتقال یافته شده است است. ..

ادامه مطلب

مسئله مهم ترکیه و اتحادیه اروپا بی‌اعتمادی است / سفیر ترکیه در اتحادیه اروپا

سفیر ترکیه در اتحادیه اروپا با بیان اینکه مسئله مهم میان آنکارا و اتحادیه اروپا به وجود فضای بی اعتمادی بین دو طرف باز می گردد خواستار شروع مجدد مذاک..

ادامه مطلب

۳۰ نفر کشته و زخمی شدند ، حمله ائتلاف سعودی یه یک مدرسه در صعده

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه المیادین، در حملات هوایی جنگنده های ائتلاف عربی تحت امر عربستان به صعده یمن ۱۱ تن کشته شدند. حمله ائتلاف سع..

ادامه مطلب

آمریکا اشتباه سال گذشته خود را تکرار نمی‌کند / نیکی هیلی

نماینده آمریکا در شرکت ملل متحد اعلام کرد کشورش با دادن رای ممتنع در شورای امنیت، اشتباه سال گذشته را تکرار نمی‌کند. نیکی هیلی: آمریکا اشتباه سال گذش..

ادامه مطلب