سر ازدواج سرگرمی میلادی مهماندار

سر: ازدواج سرگرمی میلادی مهماندار مهمانداران سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار اجتماعی کم کردن کیفیت هوا در بعضی مناطق ، بارش‌های شدید جهت چند استان طی امروز و فردا

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به استمرار بارش‌ها طی سه روز آینده، استان‌های پربارش را اعلام کرد و گفت: شدت بارش فردا سه‌شنبه (۲۵ اردیبهشت)

کم کردن کیفیت هوا در بعضی مناطق ، بارش‌های شدید جهت چند استان طی امروز و فردا

بارش های شدید جهت چند استان طی امروز و فردا / کم کردن کیفیت هوا در بعضی مناطق

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به استمرار بارش ها طی سه روز آینده، استان های پربارش را اعلام کرد و گفت: شدت بارش فردا سه شنبه (۲۵ اردیبهشت) در خراسان شمالی و رضوی، بعضی نقاط استان های آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، کردستان، مازندران و شمال شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهارکرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها، طی سه روز آینده رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در نیمه شمالی کشور آینده نگری می شود.

پیش بینی بارش برف در ارتفاعات البرز

کم کردن کیفیت هوا در بعضی مناطق ، بارش‌های شدید جهت چند استان طی امروز و فردا

وی با اشاره به اینکه طی سه روز آینده در ارتفاعات البرز مرکزی نیز بارش برف دور از انتظار نخواهد بود، گفت: بارش پراکنده امروز در جنوب سیستان و بلوچستان و فردا (سه شنبه ۲۵ اردیبهشت) در ارتفاعات البرز مرکزی، کرمان و هرمزگان آینده نگری می شود. همچنین در روز چهارشنبه در شمال استان های سیستان و بلوچستان و کرمان بارش پراکنده باران خواهیم داشت.

استان های پربارش طی روزهای آینده

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: شدت بارش امروز در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و شمال خراسان جنوبی، زنجان، بعضی نقاط استان های آذربایجان شرقی و غربی، مرکزی و ارتفاعات البرز، سمنان، مازندان و پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به استمرار بارش‌ها طی سه روز آینده، استان‌های پربارش را اعلام کرد و گفت: شدت بارش فردا سه‌شنبه (۲۵ اردیبهشت)

به گفته وظیفه، شدت بارش فردا سه شنبه (۲۵ اردیبهشت) در خراسان شمالی و رضوی، بعضی نقاط استان های آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، کردستان، مازندران و شمال شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران و در روز چهارشنبه (۲۶ اردیبهشت) در بعضی نقاط استان های همدان، مرکزی، قم، یزد، شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران و بعضی نقاط خراسان رضوی آینده نگری می شود.

وی در ادامه تاکید کرد: در دو روز آینده تدوام وزش باد شدید و گرد و خاک را در بعضی نقاط شرق، جنوب شرق و جنوب و با شدت در نواحی مرکزی خواهیم داشت که باعث کم کردن دید و کیفیت هوا می شود.

بارش پراکنده در تهران

کم کردن کیفیت هوا در بعضی مناطق ، بارش‌های شدید جهت چند استان طی امروز و فردا

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: فردا آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران کمی ابری، همراه با وزش باد، در بعدازظهر زیاد کردن ابر و زیاد کردن باد، با بارش پراکنده آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز ۲۳ و ۱۲ درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز چهارشنبه (۲۶ اردیبهشت) نیمه ابری، در بعضی ساعات ابری، همراه با رعد و برق با بیشترین و کمترین دمای ۲۳ و ۱۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | مرکزی | خراسان | اردیبهشت | خراسان رضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz